مهارت ها

زندگی در سال اول دانشگاه و ساختن شخصیت

 

زندگی در سال اول دانشگاه و ساختن شخصیت

شروع دانشگاه می‌تواند سخت و طاقت فرسا باشد. زیرا بعد از چند سال وابستگی قرار است با شرایط جدید روبرو شوید، تجربه‌هایی از دانشجویان فعلی دانشگاه و فارغ التحصیلان اخیر می‌تواند به شما کمک کند که با این شرایط و زندگی در سال اول دانشگاه کنار بیایید.

سال اول دانشگاه بدون شک دوران شخصیت سازی است،که هم می‌تواند خوب و هم بد باشد.

برای کمک به هر دانشجو در استفاده بهتر از سال اول، ما با گروهی تماس گرفتیم که آن مرحله سخت را گذراندند، این افراد نکات خارق العاده‌ای را به شما ارائه دادند که شما را برای زندگی در سال اول دانشگاه راهنمایی می‌کنند.

راه خودت را برو، بهترین نکته برای زندگی در سال اول دانشگاه این است که از حضور در رویدادها به تنهایی نترسید. برای شروع به برنامه‌های زیادی بروید، فقط به این دلیل که هنوز یک گروه خوب از دوستان تشکیل نداده اید.

استقلال در دانشگاه حیاتی است و همان‌طور که ویلو می‌گوید، به شما کمک می‌کند شبکه خود را فراتر از حباب دانشگاه بسازید. با انجام این کار، شما تجربه قوی‌تری پیدا می‌کنید که به شما اعتماد به نفس می‌دهد تا خود را در موقعیت‌هایی قرار دهید که ممکن است قبلاً شما را وحشت‌زده کرده باشد.

تجربه کاری را تا جایی که می‌توانید به دست آورید، تجربه کار واقعی را از سال اول شروع کنید. کارآموزی انجام دهید حتی اگر چند ساعت در هفته باشد.

“به این ترتیب شما می‌توانید با سال‌ها تجربه فارغ التحصیل شوید و یک کار عالی را بدست آورید. همچنین به شما کمک می‌کند تا اضطراب را کاهش دهید زیرا در آینده می‌خواهید با خیال راحت شغل مناسبی انتخاب کنید و می‌دانید که برای مشاغل خوب واجد شرایط‌ بهتر خواهید بود. ”

تجربه کاری به طور مداوم نظر کارفرمایان را به خود جلب می‌کند و به فارغ التحصیلان کمک می‌کند هر ساله مشاغل برتر را بدست آورند. توانایی اثبات اینکه شما در کار انتخابی خود وقت خود را صرف کار با متخصصان برجسته کرده‌اید مهم است.

نکاتی در مورد زندگی در سال اول دانشگاه

مهلت‌ها را رعایت کنید”مهلت‌ها مهم هستند. برخی از مدرسان ممکن است نرم‌تر از دیگران باشند، اما این عادت خوبی است که از روز اول به ضرب الاجل‌ها احترام بگذارید و آنها را در دفترچه یادداشت خود یادداشت کنید تا آماده شوید. ”

وقتی در نیمه سال تحصیلی قرار دارید با برنامه ریزی رو به جلو و احترام صادقانه به ضرب الاجل، وقت خود را به مراتب بهتر مدیریت خواهید کرد.

یک الگوی خواب منظم ایجاد کنید، سعی کنید زیاد نخوابید. همه ما برایمان پیش آمده است که هر از گاهی دکمه تعویق ساعت را بزنیم، اما این مسئله در دانشگاه می‌تواند به یک اتفاق منظم تبدیل شود. ایجاد یک الگوی خواب معقول ممکن است به راحتی نادیده گرفته شود،

اما اشتباهاتی را که بسیاری از دانشجویان دیگر مرتکب می‌شوند مرتکب نشوید.

نمرات در سال اول را جدی بگیرید “مهم این است که در سال اول سخت تلاش کنید، در غیر این صورت با رسیدن به سال دوم یک ضربه شدید می‌خورید و عملکرد خوبی ندارید. ”

عدم رضایت خاطر در سال اول در تمام دوره تحصیلات شما تأثیرات ناخوشایندی خواهد داشت زیرا مسلما مهمترین سال شماست. این مقدمه شما برای یادگیری و بورس تحصیلی در سطح دانشگاه و تمام خواسته‌های آن است.

شما باید بیاموزید که چگونه زمان خود را مدیریت کنید، همچنین تحصیلات و زندگی اجتماعی و نحوه کار به طور مستقل یا گروهی را یاد بگیرید.

‌زندگی در سال اول دانشگاه یک روش عالی برای ملاقات با افراد مختلف به غیر از افراد خانه و همسر است. ”

به یک جامعه بپیوندید، پیوستن به جوامع یک بازی اعداد است، هر جامعه‌ای که به آن بپیوندید شانس ملاقات شما با افراد جدید و دوست شدن را افزایش می‌دهد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: اخطار: مطالب این سایت محافظت شده است !!