درباره ما

گروه سایکولرنینگ، در سال ۱۳۹۶ با همکاری روان شناسان بالینی و با هدف ارائه خدمات روان درمانی و ارتقای بهداشت روانی جامعه آغاز به کار کرد، با اضافه شدن همکارانی در حوزه فناوری اطلاعات، گروه سایکولرنینگ، علاوه بر ارائه روان درمانی های سنتی، ارائه درمان های تکنولوژیک را نیز در برنامه های کاری خود قرار داد. در ادامه مسیر، و با افزایش تقاضا برای استفاده از روش های روان شناختی در بهبود وضعیت روانی داوطلبان آزمون های تجمعی مثل آزمون دستیاری، پره و کنکور، کوچینگ وضعیت شناختی (توجه، تمرکز، یادگیری، حافظه و فراموشی) و وضعیت روانی(اضطراب، افسردگی، خستگی مزمن و نشانه های روان تنی) در دستور کار قرار گرفت.
در حال حاضر، متخصصان مربوطه در گروه سایکولرنینگ، در زمینه روان درمانی اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواسی و به طور اختصاصی اختلالات روان تنی، ارائه خدمت می نمایند. یکی از خدمات خلاقانه گروه سایکولرنینگ در زمینه تحصیلی، کوچینگ روانی و شناختی می باشد که اقداماتی از جمله پانسیون مجازی، تندخوانی، روش های عملی بهبود یادگیری و مطالعه را در بر می گیرد که با توجه به نتایج به دست آمده، هر سال منجر به بهبود کمی و کیفی شرایط داوطلبان و دستیابی به نتایج دلخواهشان شده است.

در صورت نیاز به مشاوره و ارتباط مستقیم با ما فرم زیر را تکمیل نموده و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

فرم تماس